MÜŞTERİLERİMİZDEN

Bu bölümü müşterilerimize ayırdık. Bizimle çalışan ve hizmetleri hakkında bilgileri paylaşmak isteyen müşterilerimizi bekleriz.

ISO 45001 Nedir

ISO 45001, çalışanların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan, çalışma esnasında oluşabilecek kazaların,hastalıkların ve ölümlerin önüne geçmeyi hedefleyen bir standarttır. İş kazaları ve meslek hastalıkları tüm dünya genelinde varolan bir sorundur. Bu sorunu önlemek için dönem dönem yeni standartlar geliştirilmekte ve bu standartlar ile çalışanların güvenliğini korumak hedeflenmektedir.

IAS (International Accreditation Service) Nedir?

IAS, uluslararası denetim yapan, kar amacı gütmeyen ve kamuya hizmet veren Amerika akreditasyon kurumudur. Bu kurum 1975 yılından beri devlet kurumları ve ticari işletmeler gibi pek çok farklı alandaki kurum ve kuruluşları akredite etmektedir. IAS, IAF (International Accreditation Forum)'a bağlı olarak hizmet veren bir kurumdur. IAS Belgesi, kurumların istenilen kriterlere uyum sağlamasıyla alınabilmektedir. Kurumun verdiği belgeler, akreditasyon sürecinde incelenir ve kriterlere uyup uymadığı tespit edilir. Kriterlere uyum sağlayan firmalar IAS Belgesi alma hakkına sahip olur. 

ISO Belge Alma Süreci Nedir?

ISO belge alma süreci; kurum ve kuruluşların Uluslararası Standart Örgütü (ISO) tarafından belirlenmiş kriterlere uyum sağladıktan sonra belge alma işlemlerini kapsayan süreçtir. Genellikle üretici firmalar tarafından tercih edilen bu belgele uluslararası arenada bir saygınlık kazanılmasına yardımcı olurken aynı zamanda verimliliğin de arttırılmasına katkı sağlar. İşletmelerin iso belgesi alma konusundaki istekleri zaman zaman bir tercihten ziyade bir zorunluluk olarak ortaya çıkabilmektedir. Zira bazı sektörlerde üretim ve satışın olmazsa olmazı iso belgesi olur.

CE Belgesi

CE belgesi alarak ürünlerinizin Avrupa Pazarı’nda serbest bir şekilde dolaşmasını sağlayabilir ve rekabetçi bir seviyeye gelebilirsiniz.Kelime anlamı itibarı ile Conformitee European yani Avrupa Uygunluğu anlamında gelen CE bütün Avrupa’da saygınlığı olan bir damgadır. Genel anlamda ürünlerin sağlık, çevre, gıda ve diğer kalite koşullarına uygun bir şekilde üretildiğini ifade eden bu damganın ürün üzerinde var olması uygunluğun yanı sıra prestij anlamına da gelir.

CE Belgesi Nasıl Alınır?

CE belgesi nasıl alınır sorusu söz konusu belgeye sahip olmak isteyen kişilerin sık sık sorduğu ve cevap aradığı bir konudur. Eğer siz de bu belge ile ilgili detaylı bilgi almak istiyor ve CE belgesine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İsobelgesifiyati.com olarak sizlerin en kısa süre içerisinde bu belgeye sahip olmasını sağlıyor ve firmanızı bir adım öne taşımanız için yardımcı oluyoruz.

Güvenlik Sistemleri Ne Tür Faydalar Sağlar?

İnsan yaşamının devamlılığı açısından güvenlik ihtiyacının karşılanması oldukça önemlidir. Zira kendini güvende hissetmeyen insanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri mümkün olmayacaktır. Ritim Grup olarak güvenlik sistemleri noktasında son teknolojiyi kullanarak sizlere kaliteli çözümler vaat ediyoruz. Üstelik sunduğumuz hizmetleri müşterilerimizin taleplerine uyacak şekilde revize ederek memnuniyeti arttırmayı hedefliyoruz.

ISO 22000 Belgesi Nedir?

ISO 22000 Belgesi; uluslararası bir kuruluş olan ve iş süreçlerinde her türlü düzenlemeyi sağlayarak verimliliği – kaliteyi yükseltmeyi hedefleyen ISO adlı örgütün belirlediği standartlar çerçevesinde verilen belgedir.

ISO 27001 Belgesi Nedir?

Bilgi; işletme ve kurumların iş proseslerinde sürekliliği sağlayabilmeleri adına en önem unsurlardan bir tanesi olarak görülür. İşletmenin iç yapısı, müşterilerle ilişkiler, personel bilgiler ve üretim yapa işletmelerin üretim planlamalarının her biri bilgi olarak kabul edilir. Bu bilgilerin kötü niyetli kimselerin eline geçmesi veya bu tehlike ile karşı karşıya olması kurumların en son isteyeceği durumlardandır.

ISO 9001 Belgesi Nedir?

ISO 9001 Belgesi, kuruluşların kalite yönetim sistemini kurmasını sağlayan ve bu sayede müşteri memnuniyeti, doğru hizmet sağlanması, iş geliştirme süreçlerinin geliştirilmesi gibi avantajları ön plana çıkarak bir belgedir. International Standardization Organization ya da daha bilinen adı ile ISO tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde işletmelere sunulan ISO 9001’e günümüzde bütün saygın kuruluşlar sahiptir.

ISO 10002 Belgesi

ISO 10002 belgesi, müşterilerin firmaya olan bağlarını arttırır. Her profesyonel şirketlerin almanı önem gösterdiğ bu belge sizi güçlü bir portföy oluşturur. Eğer siz de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesine sahip olmak ve müşteri memnuniyetinizi arttırmak istiyorsanız  PCA ile müşterilerine en kaliteli ve hızlı şekilde ISO 10002 Müşteri Yönetim Sistemi Belgesini alabilirsinz. ISO 10002 Müşteri Yönetim Sistemi Belgesi ve diğer tüm ISO belgeleri için Pca sayfasında bilgi alabilir ve telefon numaralarında ulaşıp hizmet alabilirsiniz.

Penetrasyon Testi Nedir?

Penetrasyon testi, güvenlik ihlallerinin önlenmesi ve azaltılması için gereken adımların atılmasını temin etmek üzere güvenlik araçlarını denetleme denemelerinden oluşan bir uygulamadır. Sızma testi olarak da bilinen Penetrasyon Testi, içten veya dıştan, kötü niyetli bir saldırganların sisteme verebileceği zararı önceden görmek ve zayıflıkları tespit etmek için planlanan bir saldırı simülasyonu olarak da bilinir.

ISO 50001 Baş Denetçi Eğitimi

CQI ve IRCA Onaylı ISO 50001 Baş Denetçi Eğitimi,  aktif enerji yönetim sistemi denetimlerini gerçekleştirmeniz ve yönetmeniz için gereken becerileri kazanmanızı sağlayan bir eğitimdir. Eğitim içinde, bir aktif enerji yönetim sisteminin bağımsız olarak denetlenmesiyle alakalı ilke ve uygulamaları öğrenmektesiniz.

Türkak ISO 22000 Belgesi

Türkak ISO 22000 Belgesi, gıda tedarik zincirinde bulunan tehlikeler ile sonradan ortaya çıkabilecek tehlikelerin tespit ve kontrol edilmesi için alınabilecek önlemlerin saptanması, analizi ve uygulamaların iyileştirilmesi gibi işlemlerin öğretilmesini içeren bir eğitimin sonucunda verilmektedir.

Acil Tercüme

Tercüme durumu en genel bakış açısıyla bir söz ya da yazının kullanıldığı ve oluşturulduğu dilde açıklanması, arzu edilen farklı bir dile çevrilmesi şeklinde ifade edilmektedir. Tercüme sözlü ve yazılı boyutlarda iki şekilde hayata geçirilmektedir. ‘‘aciltercüme.com’’ adresi tercüme hizmeti sağlayan ve tercüme konusunda profesyonel bir çapta yerini koruyan bir kuruluştur.

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 bir bilgi güvenliği yönetim sistemidir. Firmalar hem kendi bilgilerini hem de müşteri bilgilerini güvence altına almak isterler. Bu doğrultuda ISO’nun firmalar için sunduğu ISO 27001 belgesi oldukça yoğun bir şekilde talep görmektedir. Sizde hem firmanızın hem de müşterilerinizin bilgilerini başarılı bir şekilde korumak için ISO 27001 belgesini tercih edebilirsiniz.

ISO 22000 Belgesi

ISO 22000 belgesi bir gıda güvenliği yönetim sistemidir. Gıda üretimi, ambalaj üretimi gibi gıda ile ilgili olan tüm firmaların ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne mutlaka sahip olması gerekmektedir. Bu sayede firmalar müşterilerine çok daha kaliteli ve profesyonel ürünler sunabilmektedir. Aksi takdirde sunulan gıdaların güvenilirliği ile ilgili çeşitli önyargılar meydana gelebilmektedir.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO’nun firmaları için hazırlayıp sunduğu belgeler arasında yer almaktadır. ISO, kurulduğu günden beri firmaların müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunması için çeşitli girişimleri ve sistemleri kuran bir kuruluştur. Oldukça güvenilir bir yapıya sahip olan ISO, sunduğu belgeler ve sistemler ile de firmaların son derece güvenilir olmalarını sağlamaktadır.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, insanların tükettiği gıdaların ve gıdalar ile ilgili olan ürünlerin çok daha sağlıklı bir şekilde üretilmesini ve insanlara sunulmasını sağlayan bir ISO sistemidir. ISO, günümüzde firmalara pek çok belge ve yönetim sistemi sunarak çok daha başarılı bir şekilde müşterilerine hizmetler sunulmasını sağlamaktadır.

Tercüme

Tercüme sektörünün öncülerinden Yeminlitercume.net web sitesi, dört farklı lokasyonda hizmet vermeye devam ediyor.

Web Tasarım Çekmeköy

Web tasarım Çekmeköy, Çekmeköy’de web tasarım hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin başvurduğu web tasarım hizmetlerini kapsamaktadır. Günümüzde internetin hayatımız çok önemli bir yere sahip olması ile beraber web sitelerde popüler hale gelmeye başlamıştır. Kişiler ve kurumlar hedef kitlelerine ulaşabilmek için web sitelerini ve sosyal medya platformlarını sıklıkla kullanmaktadır

ISO 10002 Sertifikasını Hangi Firmalar Alır?

ISO 10002 sertifikasını almak için firmanın belirli bir sektörde hizmet vermesine gerek yoktur. Bu anlamda sektör ayırt etmeksizin sunulan hizmetin müşteriyi maksimum oranda memnun etmesi ve memnuniyetsizliğin giderilmesini amaçlayan firmalar bu sertifikanın alınması için gerekli işlemleri yaptırabilirler.

Calacatta Mermer

Calacatta Mermer, doğal taşlar arasında bilinen en önemli beyaz taşlardan biridir. İthal bir taştır ve Türkiye' de çok tercih edilmektedir. İtalya’nın Carrara bölgesinden çıkarılmaktadır. Bir çok varyasyonu bulunan bu taş, çok fazla alt çeşit barındırır. Hatta en fazla alt çeşit bulunduran mermer diyebiliriz. CALACATTA MERMER SATIN ALMAK İÇİN SAVAŞ MERMER'İ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Tercüme, Tercüme Bürosu

Tercüme, kendi konusunda uygun fiyat ve hızı ile aynı zamanda kalitesi ile Acil Tercüme sektöründe aranan firma haline gelmiştir. Uzun süredir müşterimiz olan Acil Tercüme dört farklı lokasyondatercüme bürosu ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunma çabasındadır. Titiz iş anlayışıyla tüm aldığımız yabancı dil websitesi işlerimizi Acil Tercüme firmasında tercüme ettirmekteyiz.

Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu 4 farklı lokasyonda olan ve adını ilk defa duyduğumuz bir çok dilin bile tercüme hizmetini sağlayan Acil Tercüme web sitesi projesini tamamladık. 15 yılı aşkın süredir sektörde olan ve tecrübeli yeminli tercüman ekibi ile işlerini sürdüren, tercüme konusunda size en hızlı ve kaliteli hizmeti sunan Acil Tercüme firmasını tüm tercüme ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. 

ISO 22000 Sertifikası

 ISO 22000 Sertifikası Gıda sektöründe bulunan her firrma için uygulanabilir. ISO 22000 Sertifikası insan sağlığı açısından önemli bir noktadır. ISO 22000 Gıda Güvenliği , olumsuz anlamda insan sağlığını etkileyebilcek tehlikeli maddelerden korumak için gıda firmalarının elinde bulundurması gereken belgelerden biridir.

ISO 10002 Sertifikası

 ISO 10002 , teknolojik yenilikler iş Dünyasını da etkiledi. Eskiden en iyi müşteri ilişkisi dükkanınıza veya şirketinize gelen insanlarla bire bir ilişki kurmaktı. Artık teknoloji çağında rekabet daha fazla. Rekabetin fazla olması ISO 10002 belgesinin değerinide arttırdı. Müşterinin talepleri teknoloji geliştikçe artmaya başladı. Teknoloji sayesinde artık müşteriyle bire bir iletişim bile kurmanıza gerek kalmıyor.

Tercüme

Tercüme konusunda uzman kadrosu ve 4 farklı lokasyondaki şubesi ile tüm Türkiye genelinde hizmet veren Acil Tercüme, tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti vermektedir.

ISO 9001 Belgelendirme

ISO 9001 Belgelendirme; günümüz iş rekabet koşulları her geçen gün daha da zorlu hale gelmektedir. Gelişen teknoloji ve büyüyen bilgi ağı, dünya ticaretini küresel bir boyuta taşımıştır. Müşterilerin satıcılara ulaşmaları kolaylaşınca, beklentileri de artmaya başlamıştır.

ISO 31000 Risk Yönetimi Eğitimi

SO 31000 Risk Yönetimi Eğimi: Risk kaçınılması gereken bir faktör değildir. Risk, yönetilebilir ve kurum için fırsat haline getirilebilir bir etkendir. Ancak riskin öngörülebilir olması avantaja dönüştürülebilmesini sağlayıcı kuraldır. Riski göremeyen, değerlendirme ve yorumlama yapmayan kurumların tehdit altında olduklarını ifade edebiliriz. ISO 31000 Risk Yönetimi Eğitimi, kurum ve kuruluşların riskleri öngörmesini, yorumlamasını, fırsata dönüştürmesini imkanlı hale getirecek altyapıyı sağlıyor. 

ISO 9001 Belgesi Sertifikası

ISO 9001 Belgesi Sertifikası küresel bir kalite sistemidir. Tüm Avrupa ülkelerinin kalite standardı için model aldıkları ve izledikleri yolu belirleyici belgedir. ISO 9001 belgesine sahip olan kurumlar, müşterilerine küresel kalite standartlarında hizmet verme kabiliyetine sahip olabilirler. Bunun için belgede sekiz ana kriter vardır. Sekiz kriterin hepsi önemlidir; ancak müşteri odaklı yaklaşım, liderlik ve kurum personelinin katılımın sağlanması ilkeleri daha önemlidir.

ISO 13485 Tıbbi Cihazlar - Kalite Yönetim Sistemi

ISO 13485  standardı ISO 9001 standardı temel alınarak oluşturulmuş, tıbbi cihazlar için özel şartlar içeren uluslararası bir standarttır. Özellikle tasarım aşamasındaki ek istekleri ile tıbbi cihaz üreticilerine ait bir standart haline getirilmiştir.

KVKK Eğitimi ile Uzmanlaşın!

KVKK Eğitimi; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında elde edilen verilerin işlenmesi ve depolanması gibi süreçlere dair uzmanlaşmayı hedefleyen bir eğitimdir. Gerek kurum içi farkındalık seviyesinin arttırılması gerekse de kişilerin bu alanda uzmanlaşması maksadı ile tercih edilen bu eğitimlerin hemen herkes için avantaj sağladığını ifade etmek gerekir.

Tercüme

Tercüme sektörünün öncülerinden Yeminlitercume.net web sitesi, dört farklı lokasyonda hizmet vermeye devam ediyor.

Tercüme, Tercüme Bürosu

Tercüme, kendi konusunda uygun fiyat ve hızı ile aynı zamanda kalitesi ile Acil Tercüme sektöründe aranan firma haline gelmiştir. Uzun süredir müşterimiz olan Acil Tercüme dört farklı lokasyondaki tercüme bürosu ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunma çabasındadır.

Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu 4 farklı lokasyonda olan ve adını ilk defa duyduğumuz bir çok dilin bile tercüme hizmetini sağlayan Acil Tercüme web sitesi projesini tamamladık.

Tercüme

Tercüme konusunda uzman kadrosu ve 4 farklı lokasyondaki şubesi ile tüm Türkiye genelinde hizmet veren Acil Tercüme, tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti vermektedir.