NELER YAPARIZ ?

Yılların getirdiği tecrübe ile öğrenme isteğini harmanlayarak, oluşturduğumuz çalışma enerjisi ile markanıza, firmanıza ve size hizmetler sunuyoruz.

web tasarım hizmeti

İnternetteki pazardan payınızı alabilmek için hedefleriz, araştırırız, tasarlarız, kodlarız. Sizi hedefe ulaştırabilmek adına; son trendlerde, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar, mobil uyumlu, arama motorlarında üst sıralara çıkabilen siteler tasarlarız.

arama motoru optimizasyonu (seo)

Tüm yaptığımız çalışmalarda en çok önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de arama motorları ile ilgili olan kriterlerdir. Arama motorları sayesinde sizi tanımayan kişiler, sektörel aramalar yaptığında sizi tanıma fırsatı bulabilir. İşte tam da bu noktada aramalarda 1.sayfa sonuçlarında yer almanız çok önemlidir. Bu sayede site trafiğinizi arttırabilir, tahmin bile edemeyeceğiniz müşterilere ulaşabilirsiniz.

sosyal medya yönetimi

Günümüzün vazgeçilmezi olan sosyal medyada şirketiniz için profesyonel çözümler üretirizi. Yaratıcı reklam kampanyaları, veri toplama, moderasyon, dijital kurumsal kimlik tasarımı, proje geliştirme, proje yönetimi, hedef kitle analizi, aylık raporlamalar...

web yazılım

İşinizin işleyişini daha akıcı ve kolay hale getirmek için size özel web yazılımlar yaparız. İhtiyacınıza ya da probleminize özgü olarak uzun vadeli ve kullanışlı çözümler üretiriz. Efektif çözümlerimiz ile işinizi geliştirebilirsiniz. B2B, B2C, İş Takip ve dahası...

tasarım

Markanız için kreatif tasarımlar yaparız. Dijital ya da basılı ihtiyacınız olan tüm tasarım ihtiyaçlarınızı deneyimli tasarım kadromuz ile en hızlı şekilde karşılarız.

Google ADS Yönetimi

Google Ads Yönetimi, metin ya da görsel baz alınarak oluşturulmuş bir reklam modeli olarak kabul edilmektedir. Web sitesi sahipleri ve reklam vermek isteyen ajanslar tarafından sık sık kullanılan bu alternatif belli limitler içerisinde verilen reklamları ifade etmektedir. Bu reklamlar dönüşümleri ölçülebildiği için markalar tarafından daha çok tercih edilmektedir.