web tasarım hizmeti

İnternetteki pazardan payınızı alabilmek için hedefleriz, araştırırız, tasarlarız, kodlarız. Sizi hedefe ulaştırabilmek adına; son trendlerde, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar, mobil uyumlu, arama motorlarında üst sıralara çıkabilen siteler tasarlarız.

Özel tasarım web siteleri, kurumsal tanıtım siteleri, hazır paket web siteleri. Sizin için hangi seçenek uygunsa bu doğrultuda hizmet veririz. 

Web sitesi süreçleri:

  • Sektör/Konu Analizi,
  • İçerik Toplama,
  • Site Haritası ve Sayfa Yapısı Oluşturma,
  • Tasarım Süreci,
  • Tasarım Onayı,
  • Kodlama,
  • Test Yayını,
  • Gerçek Yayın 

Web Tasarım Hizmeti Veren Firmayı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web tasarım ajansları, bireylere ve işletmelere web sitesi tasarlayan ajanslardır. Her firma ve hizmet seçiminde olduğu gibi web tasarım ajansı seçiminde de dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunlardan ilki web tasarım ajansının size sunduğu hizmetlerin kapsamıdır. Örneğin, ajans teslimden sonra herhangi bir problem olması durumunda size çözüm sunuyor mu? 

Bunun yanı sıra ajansın başarısı da büyük bir etkendir. Daha önce tasarlanan web sitelerini inceleyerek ajansın sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yapıda olup olmadığını görebilirsiniz. Web tasarım ajansı seçiminde fiyatta önemli bir unsurdur. Bütçenizi aşan ajanslar ile çalışmayacağınız için kendi bütçenize en uygun ajansları tercih etmeniz gerekmektedir. Son olarak ajansın web sitenizi hazırlarken şablon mu kullanacağını yoksa özel tasarım mı yapacağını öğrenmelisiniz. 

Web Tasarım Yaptırırken Referansları Göz Önünde Bulundurmalısınız

Bir web tasarım firması seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi referanslardır. Firmanın daha önce gerçekleştirmiş olduğu işler firmayı seçerken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir detaydır. Nasıl ki herhangi bir kıyafet ya da ürün alırken kullanıcı yorumları inceleniyorsa web tasarım firması seçerken de mutlaka daha önce ki müşterilerin yorumları ve bu müşterilere yapılan işler incelenmelidir. 

Müşterileri ve Dönüşümleri Anlayan Bir Tasarım Ajansı Seçin

Web sitesi tasarım projenizin yüzeysel cilası üzerinde çok fazla zaman harcamak kolay olabilir. Ancak e-ticaret veya perakende işindeyseniz endişelenmeniz gereken daha önemli şeyler vardır. Web sitenizin tamamen optimize edildiğinden ve potansiyel müşteriler için erişilebilir olduğundan emin olmak, dönüşümleri ve tıklama oranlarını garanti etmek, tekrar eden müşterileri beslemek ve geri dönen işleri sağlamak için çok önemlidir. 

Çevrimiçi Otorite ve Ajans Geçmişi

Çevrimiçi ticaretin büyümesi, olay yerindeki web tasarım ajanslarının sayısında patlama olarak görüldü. Her ne kadar daha yeni firmalar aya söz verebilse de başarı için en iyi yol, uzun bir mutlu müşteri listesiyle tamamlanmış yerleşik isimlerle gitmektir. Potansiyel ajansları araştırırken, onların geçmişlerine bakın. Ne zaman kurulduklarını ve ticarete başladıklarını görün. Önceki portföy ve iş kilometre taşlarını belirleyin ve her bir ajansın ne kadar itibarlı ve saygın olduğuna dair genel bir izlenim toplayın. Şüpheniz varsa, onlara kendinize sorun. Kimin neye ihtiyacınız olduğu konusunda deneyime sahip olduğu ve kimin kabadayı olduğu açık olmalıdır.

FNP Dijital sizlere en iyi şekilde web tasarım hizmeti sunmaktadır. Siz de FNP Dijital ile iletişime geçerek web tasarım hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz.