Özgün Web Programları

Şirketinizin işleyişini daha akıcı ve kolay hale getirmek için size özel web programlarını size sunuyoruz. Size özel web programları sayesinde şirketinizdeki tüm üretim/hizmet süreçleri, lojistik, muhasebe, stok gibi bir çok konu kayıt altında tutulur. Gerektiği durumda excel formatında dışarı aktarılabilir, istatistiksel veriler elde edilebilir. Kurulacak zamanlanmış görevler ile kullanıcılara hatırlatmalar gönderilebilir, bu sayede iş konusunda en ufak detayları bile hatırlatma olarak mail alabilirsiniz.

Web programlamlarını oluştururken önceliğimiz sizinle iyi bir iletişim kurarak; işinizi ve işinizdeki süreçleri, süreçlerin önemlerini iyi anlamaktır. Süreçleri anladıktan sonra riskli bölgeleri tespit edip; bunlara çözümler üreterek size özgün yapmış olduğumuz web programlarımızı sonuçlandırıyoruz. İş sonunda tamamen sizin firmanıza uygun gereksiz hiç bir bilginin yer almadığı özelleştirilmiş butik bir web programı sahibi oluyorsunuz. Bu sayede işlerinizde hızlanıyor ve hata oranını minumuma çekerek işinizi kısa sürede büyütebilirsiniz.

Fikir ya da işinizin verimliliği için ihtiyacınız olan web tabanlı tüm programlarda size yardımcı oluyoruz...


B2B Web Programı
Üretici ya da distribütör iseniz ya da bayi kanallarınız var ve bu bayilerinize bir çok farklı şekilde ürün/hizmet satıyorsanız; B2B programlarımız tam size göre. Sizin işiniz için özelleştireceğimiz butik web programları ile işiniz de hızlanacak ve karmaşık hesaplardan kurtulacaksınız. 
B2B Sektöründe duvar kağıdı ithalatı yapan firmalardan, Türkiye' nin önde gelen sigorta firmalarına hatta Türkiye' de isim yapmış bir çok yabancı markaya hizmet vermiş bulunuyoruz. 

Teklif Al