SEO & SEA (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web siteniz var; ama arama sonuçlarında görünmüyor. Yeni müşterileri çekebilmek, internetteki pazar payınızı arttırmak için en sık kullanılan arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız gerekmektedir. Arama motorlarında sitenizi üst sıralarda çıkartmak için yapılan çalışmalar bütününe SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu denir.

Site içi SEO : Çalışmaların ilk ayağıdır. Site içi SEO çalışmalarının tamamı site kodlaması ve içerikleriyle alakalıdır. Arama motorlarının istediği şekilde sitemizi optimize ederek; uzun soluklu çalışmalarımıza başlarız. Öncelikle sitedeki eksikleri ve hataları tespit ederiz ve sitemizi iyileştiririz.

Site dışı SEO : Uzun süre devam eden ve sabır gerektiren çalışmadır. SEO çalışmamızın bu ayağında arama motorlarının sunduğu tüm araçlar kullanılır, backlink çalışmaları yapılır,

SEO çalışması verdiğimiz firmalarımız ile devamlı olarak iletişim halinde oluruz. Genellikle ayda bir toplantı yapılır. SEO çalışmaları sabır gerektiren, uzun vadede kazanç sağlayan ve her firmanın mutlaka yaptırması gereken çalışmalardır.

"Ekibimiz bir çok anahtar kelimede hizmet vermiştir. Detaylı referans bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz"

Teklif Al